خانه

Shenzhen Vdear Technology Co., Limited

نمایه شرکت

VDEAR WATCH CO.، LTD یک تولید کننده دیده بان حرفه ای OEM / ODM است که در سال 2008 در چین مستقر در شنزن چین تاسیس شده است، ما در زمینه تولید ساعت با کیفیت بالا، از جمله مورد OZ، فولاد ضد زنگ 316L / 304، ژاپن و یا کوارتز سوئیس و حرکات مکانیکی، شیشه ای یاقوت کبود با توجه به قیمت های خوب، کیفیت بهتر، خدمات پس از فروش و خدمات پس از فروش خوب، ما در رابطه با کسب و کار طولانی مدت با بیش از 1000 مشتری از انگلستان، استرالیا، کانادا، سوئد، ایالات متحده آمریکا و دیگر کشورها در سراسر جهان بوده ایم. و ارائه ساعت خوب برای نام تجاری معروف ساعت از 2011.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت فناوری شنژن Vdear در سال 2008 تأسیس شد، در حال حاضر یک طراحی حرفه ای و تیمی از یک کارخانه دیده بان کوچک تولید می کند.

از سال 2014، ما در هر سال نمایشگاه تماشای هنگکنگ شرکت می کنیم، در نمایشگاه ما طراحان جدید و جدید مد ساعت را به مشتریان خود می آوریم.

نمایش ساعت HONGKONG 2015

نمایشگاه هنگ کنگ 2016

Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : VDEAR

تعداد کارمندان : 50~70

فروش سالانه : 400-500

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب ساعت مچی فولاد ضد زنگ برای فروش کیفیت خوب ساعت مچی فولاد ضد زنگ برای فروش کیفیت خوب ساعت مچی فولاد ضد زنگ برای فروش